O LADOU

Wyrafinowana prostota.
Zachwycająca kobiecość.
Razem tworzą unikalne połączenie.
To właśnie Ladou.

Subtelne niedopowiedzenia, przyciągające, ale nie dominujące akcenty. To one tworzą wizerunek kobiety z klasą. Świadomej siebie. Niezależnej. Pełnej energii. Takiej, która emanuje naturalnym pięknem, jest otwarta na nowe wyzwania i cieszy się życiem.

 

Kolekcje Ladou wyróżniają doskonałe tkaniny. Sam ich dotyk jest przyjemnością. Wygoda i komfort noszenia są równie ważne jak wygląd, dlatego uważnie dobieramy materiały i dodatki tak, by ubrania wyglądały idealnie nawet po długim, męczącym dniu.

 

Wszystkie nasze ubrania projektujemy i szyjemy z największą dbałością o detale. W końcu masz czuć się w nich pewnie i wyglądać pięknie na co dzień. Bo żeby zachwycać, nie trzeba czekać na specjalną okazję.

Każda kobieta może lśnić, fascynować i urzekać, a Ladou pomaga ten urok podkreślić. To piękno towarzyszące życiu, a nie cel do osiągnięcia.

 

To szczegóły nadają sens całości. One je tworzą. Dlatego w Ladou dbamy o każdy z nich. Od projektu przez pojedyncze szwy po opakowanie, które designem zachwyca równie mocno, jak nasze kolekcje.

 

Moda powinna inspirować, pobudzać, nadawać życiu smaku i energii. Pozwala odnaleźć i pokazać siebie, bo Twój styl to w końcu Ty. Zależy nam na tym, żeby Klientki czuły się w ubraniach komfortowo w każdej sytuacji. Chcemy, by marka Ladou, towarzyszyła ich codziennym radością i wyzwaniom.

Cześć, nazywam się Marta Kucińska.
To ja stworzyłam Ladou.

Ladou to nie jest moja pierwsza marka odzieżowa dla kobiet. Wcześniej stworzyłam 9fashion. Głupio się chwalić (szczególnie my, kobiety, tak już mamy), ale powiem wprost – tę markę pokochały kobiety na całym świecie za jej prostą elegancję i wygodę. Cechy dla mnie najważniejsze. Potwierdza to liczba sklepów w 39 krajach na 4 kontynentach.

 

Zajęłam się tworzeniem ubrań, bo pochodzę z rodziny o tradycjach krawieckich. Proces ich powstawania fascynował mnie od dawna, a w końcu stał się życiową drogą. To właśnie pełnemu uważności podejściu do fachu moich dziadków zawdzięczam dbałość o detale w moich markach. Wiem, że prawdziwy krawiec, taki jak mój dziadek, nigdy nie pozwoli sobie na niedoróbki – dlaczego więc marka odzieżowa jego wnuczki miałaby to robić?

 

Ladou to precyzja wykonania i dbałość o każdy szczegół – od doboru tkanin po staranne wykończenie. Przekonasz się o tym na własne oczy i na własnym ciele, gdy tylko sięgniesz po Ladou.