O LADOU

Historia wyrafinowanej prostoty i zachwycającej kobiecości.

 

Siła, niezależność i radość życia.

 

Przyciągające spojrzenia akcenty.

 

Witaj w świecie Ladou.

 

W świecie uszytym z niezwykłą dbałością i przyozdobionym wyrazistymi szczegółami. To one tworzą prawdziwy charakter tego miejsca, nadając mu sens i unikalność. Od projektu, przez pojedyncze szwy, aż po całe wykonanie, które designem urzeka równie mocno, jak nasze kolekcje.

 

Aby zachwycać, nie trzeba czekać na specjalną okazję. Z Ladou czujesz się pewnie i wyglądasz pięknie na co dzień. Starannie dobrane materiały to zarówno wygoda noszenia, jak i nienaganny wygląd nawet po wielu męczących godzinach.

Każda kobieta może lśnić, fascynować i urzekać, a Ladou pomaga ten urok podkreślić. To piękno towarzyszące życiu, a nie cel do osiągnięcia.

 

Prawdziwa świadomość swojej wartości zawsze rodzi się we wnętrzu. Kolekcje Ladou ją podkreślają i ukazują światu. Kobiety lśnią, fascynują i urzekają – to naturalne piękno towarzyszące ich życiu. Moda wyraża je na wiele odmiennych sposobów, niezmiennie inspirując oraz nadając codzienności smak i energię.

 

Z Ladou świadomie kreujesz swój wizerunek. Zrzucasz płaszcz oczekiwań, dostrzegając dotychczas ukryte pod szorstkim materiałem możliwości. Zanurzasz się w miękkości tkanin i komforcie, którego tak długo Ci brakowało. Z Ladou odnajdujesz i pokazujesz siebie.

 

Ladou to esencja zmysłowej kobiecości i tradycyjnych krawieckich wartości. Poczuj ją na własnej skórze.

Cześć, nazywam się Marta Kucińska i tworzę miejsca dla kobiet – pierwszym jest to, w którym się teraz znajdujesz.

Kolejne kryje się pod nazwą Joga Piękna. Łącząc nauki ajurwedy z  ćwiczeniami twarzy, przekazuję tam wiedzę o naturalnym odmładzaniu. Zdradzam, jak cofnąć pojawiające się z upływem lat oznaki starzenia: zmarszczki, podwójny podbródek czy opadające powieki

Korzenie moich pasji tkwią w rodzinie: krawiecką tradycję zapoczątkował dziadek, a pierwszą inspiracją w kierunku naturalnego odmładzania była książka otrzymana od cioci. Chociaż minęło dużo czasu, wartości, które oboje mi przekazali, są niezmiennie żywe.

 

Teraz tworzę kobiece kolekcje: stylowe i z klasą, czasem przeplatane nitką drapieżności. Wszywam ją umiejętnie, by subtelnie podkreślała atuty i kusiła spojrzenia. Aby eksponowała wypracowaną przez Jogę Piękna, promieniejącą zdrowiem i naturalną urodą twarz. Oba miejsca przekazują Ci moją wizję kobiecości i życiową filozofię. Rozsmakuj się w nich swobodnie

 

Moją pierwszą markę odzieżową 9fashion pokochały kobiety w 39 krajach na 4 kontynentach. Ladou pokochasz Ty. Pełne uważności podejście i dbałość o detale przejęłam od mojego dziadka. On nie pozwoliłby sobie na niedoróbki – dlaczego więc marka odzieżowa jego wnuczki miałaby to robić?